دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی

دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی

جهت دانلود نمونه سوالات ایین نامه رانندگی بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

دانلود نمونه سوالات ازمون ایین نامه pdf

چرا دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی و مطالعه نمونه سوالات اهمیت دارد؟

نمونه سوالاتی که سایت سوال آیین نامه طراحی کرده و به نوشتار درآورده حاصل ماه ها تلاش گسترده و مهارت بوده است پس از ماه ها تلاش و کمک گرفتن از بیش از 27 آموزشگاه رانندگی در سطح کشور توانسته اییم مجموعه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی تهیه کنیم که کامل و جامع باشد و با دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کم ترین زمان ممکن بیشترین استفاده را از نمونه سوالات ایین نامه راهنمایی و رانندگی را ببرید.

دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای چه کسانی مفید است؟

افرادی که وقت کافی برای خواندن کتاب را ندارند و می خواهند بار اول در ازمون رانندگی قبول شوند با دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی قبولی خود را تضمین کنند.

افرادی که چندین بار در ازمون رانندگی قبول نشده اند و می خواهند بار آخری باشد که در ازمون رانندگی شرکت کنند با دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی حتما قبول خواهند شد.

افرادی که می خواهند  بار اول و بدون ترس و استرس و با اعتماد بنفس کامل در ازمون ایین نامه راهنمایی رانندگی شرکت کنند و در همان بار اول در این ازمون قبول شوند با دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی می توانند قبولی خود راتضمین کنند.

با توجه به نکات و مطالبی که ارائه شد مطالعه  نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای تمامی افراد مفید است.

در ادامه سوالاتی که کاربران در این رابطه در پشتیبانی تلگرام پرسیده اند را گلچین  و مشکلات و سوالاتی که پر تکرار بود را انتخاب کردیم شما می توانید آن ها را  مطالعه کنید، قطعا به خیلی از سوالات شما پاسخ داده خواهد شد:


محمد رضا :

دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای کدام آزمون مفید است؟( آزمون ایین نامه رانندگی اصلی یا ازمون رانندگی مقدماتی)

جواب:

مشتری گرامی ، با دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی شما هم به نمونه سوالات آزمون رانندگی اصلی و هم به نمونه سوالات ازمون رانندگی مقدماتی دسترسی خواهید داشت در واقع با یک تیر دو نشان زده اید و تضمین کننده قبولی در هردو ازمون ایین نامه است.


ناشناس:

فرمت مجموعه چیست و برای اجرا به چه نرم افزاری نیاز است؟

جواب:

مجموعه  نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی pdf است و با تمامی دستگاه ها چه کامپیوتر چه تبلت و موبایل می توانید آن را باز کنید و بخوانید.


اکبری نژاد:

چگونه دانلود کنم ؟بعد از خرید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

جواب:

مشتری گرامی ، بعد از اینکه روی لینک دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کلیک کردید بایستی نام و ایمیل خود را وارد نمونه و روی دکمه خرید کلیک نمایید بعد از آن به درگاه پرداخت می روید و پس از خرید لینک دانلود برای شما نشان داده می شود و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود مجوعه سوالات دانلود می شود.


enriqe206:

من بعد از خرید اینترنتم قطع شد و نتونستم دانلودم تکمیل کنم چه کار کنم؟

جواب:

لینک دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای ایمیل شما ارسال گردید.


سمیه قاسمی:

سلام خسته نباشید می خواستم بدونم میشه با گوشی موبایل هم دانلود کنم هم استفاده کنم؟

جواب :

مشتری گرامی با دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی فایلی با فرمت pdf  دریافت خواهید کرد و با تمامی دستگاه ها قابل استفاده می باشد.


علی یزدانپناه:

نمونه سوالات چند تا سوال و صفحه هست؟

جواب:

مشتری گرامی ، نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی دارای 69 صفحه است

  • ۱۲ صفحه اول تصاویری از سوالات برگه های امتحان آیین نامه اصلی با جواب است
  • ۴ سری آزمون آیین نامه اصلی در ۱۲ صفحه اول است که یکی از آن آزمون ها از شما نیز گرفته می شود ( بدون اینکه تغییری در سوال باشد . دقیقا همان سوالات )
  • همه ی سوالات دارای جواب صحیح می باشند
  • علاوه بر این تصاویر ( ۱۲ صفحه اول ) از صفحه ۱۲ تا ۶۱ مهم ترین و سخت ترین سوالات آیین نامه با جواب آورده ایم

ناشناس:

من سوالای فنی می خواستم می تونید اوا را بذارید برای دانلود؟

جواب :

مشتری گرامی با دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی از صفحه 62 تا 69 سوالات فنی ایین نامه رانندگی می باشد.


سحر :

سلام من نمونه سوالاتتون دانلود کردم و امتحان مقدماتیم قبول شدم می خواستم بدونم آموزش رانندگی عملی به صورت جزوه یا فیلمی چیزی دارید ؟

جواب:

با تشکر از اعتماد شما ، برای آموزش رانندگی عملی تیم گرافیکی و انیمشن سازی سایت در تلاش اند تا به زودی مجموعه کامل از آموزش رانندگی عملی به صورت انیمیشنی منتشر کنیم.


عسکری:

سلام خسته نباشید من بسته را خریدم ولی نتونستم دانلود کنم یه مشکل دیگه هم داشتم اینه که ایمیلم رو الکی وارد کردم چطور می تونم سوال داشته باشم کمکم کنید…

جواب:

مشتری گرامی به سه صورت می توانیم فایل را در اختیارتان قرار دهیم

1- لینک دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای ایمیل جدید ارسال کنیم

2- لینک دانلود نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای آیدی تلگرام ارسال کنیم

3- فایل نمونه سوالات ازمون ایین نامه رانندگی pdf  را در تلگرام برای شما ارسال کنیم


جهت دانلود نمونه سوالات ایین نامه pdf بر روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات ایین نامه pdf